poniedziałek, 27 kwietnia 2026 06:52
Reklama

Złodziej kabla z nożem sprężynowym

MALBORK. Zatrzymano 35-letniego mężczyznę, który ukradł 15 m kabla koncentrycznego. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Wieczorem z piątku na sobotę, 35-letni mężczyzna, ze ściany budynku przy ul. Targowej odciął,   wyrwał ze ściany i ukradł przewód koncentryczny, własność Multimediów.
- W tym samym czasie na miejscu pojawili się malborscy kryminalni, którzy na ul. Orzeszkowej w Malborku zauważyli mężczyznę z kablem i nożem sprężynowy – opowiada sierż. Katarzyna Marczyk, rzecznik prasowy malborskiej komendy policji. - Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że ma 2,24 promila w wydychanym powietrzu.
Po wytrzeźwieniu w pogotowiu socjalnym mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży do którego się przyznał. Za kradzież kabla grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama