środa, 17 grudnia 2025 06:27
Reklama

Wyszła z domu, poszukiwano ją, była ... u znajomego

Policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gd. pracujący nad sprawą zaginięcia 22-letniej kobiety odnaleźli ją całą i zdrową. Kobieta od kilku dniu przebywała u swojego znajomego w Kościerzynie nie informując o tym rodziny i znajomych.
Wyszła z domu, poszukiwano ją,  była ... u znajomego

Mieszkanka Pruszcza Gd. 6 września br. wyszła z domu nie mówiąc dokąd idzie. Od momentu zaginięcia nie nawiązała kontaktu z rodziną ani znajomymi. Policjanci pracujący nad sprawą nawiązali współpracę z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie i poprosili o sprawdzenie adresu pod którym może przebywać zaginiona. Przypuszczania okazały się słuszne i wczoraj (17 września br.) o godz. 15.00 policjanci z Kościerzyny odnaleźli 22-letnią pruszczankę. Kobieta od kilku dniu przebywała u swojego znajomego. Po odnalezieniu nawiązała kontakt z rodziną i wróciła do domu.

Więcej na tem temat


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 0°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama