poniedziałek, 15 grudnia 2025 14:44
Reklama

Powiedział, że idzie do kościoła i zaginął

MALBORK. 15 sierpnia br. w godzinach rannych wyszedł z Domu Pomocy Społecznej w Malborku 53-letni Mieczysław Przybyło. Wychodząc powiedział jedynie, że idzie do kościoła. Nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie kontaktował się z pracownikami placówki i rodziną. Trwa akcja poszukiwania mężczyzny.
Powiedział, że idzie do kościoła i zaginął
Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga ok. 80 kg, krępa budowa ciała, ciemne, krótko
ostrzyżone włosy z wyraźnymi zakolami, oczy szare. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemnozielony garnitur, stalową koszulę i czarne półbuty.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu
zaginionego mężczyzny należy kierować do Zespołu Poszukiwań Komendy
Powiatowej Policji w Malborku nr tel. 055 270 29 36 lub nr alarmowy 997.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama