Wtorek, 9 sierpnia 2022 04:22
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Piotr Bosek „wycisnął” 210 kg

  W Zalesiu (woj. Lubelskie) odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Piotr Bosek z Malborka przywiózł z zawodów medal mistrza i rekord kraju w swojej kategorii wiekowej i wagowej.
Piotr Bosek „wycisnął” 210 kg

 

Bosek wystartował w Zalesiu w kategorii junior do lat 23 do 125 kg. Był jednym z ponad stu zawodniczek i zawodników, którzy pojawili się na tych międzynarodowych zawodach. Prócz Polaków, byli tam także reprezentanci Szwecji, Słowacji i Ukrainy.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Stryjek 18.06.2022 23:49
Bosek to zwykły cwel z maalborka kazdy szcza a niego a czegolnie Jeglownik

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz 13.03.2014 22:32
"Jego miejsce jest w.." No gdzie jest jego miejsce ? Pilnuj lepiej swojego cioto.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ktośśśśśśś 13.03.2014 22:30
jezeli gowo wiecie o tym chłopaku to sie nie wypowiadajcie, ja znam go bardzod dobrze. Jest kochany i zasługuje w pełni na nagrodę. Ludzie są straszni, Zazdrośni frajerzy

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość 3 22.01.2014 21:48
Zazdrość ludzka nie zna granic.....ciekawe czy wy zrobilibyście to samo....a to co piszecie świadczy o waszej kulturze a widocznie jej wam brakuje!!!!!!!!!!!!!!

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rafi 17.01.2014 23:35
jakie sterydy wiesniaku Podbij to ci pokażę. palanta cioty

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
11.05.2013 23:00
zabierzcie tego ... ,jego miejsce jest w ....

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
08.05.2013 22:40
Pierdo... Frajer tak wygląda palant po sterydach.. Mistrz polski

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.