wtorek, 10 lutego 2026 09:46
Reklama
Reklama
Reklama

XX Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu

STARE POLE. 15 i 16 czerwca (sobota i niedziela) trzeba odwiedzić XX Żuławskie Targi Rolne, połączone z XIV Regionalną Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz Wystawą Rzemiosła Artystycznego.
XX Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu

Żuławskie Targi Rolne tradycyjnie odbywają się w trzeci weekend czerwca i są jednymi z największych w Polsce organizowanymi przez Ośrodki Doradztwa Rolniczego. Targi stanowią okazję do prezentacji najnowszych osiągnięć światowej techniki, technologii i genetyki, przez co dobrze służą postępowi, rozwojowi i restrukturyzacji naszego rolnictwa – zapewniają organizatorzy.

Targi gromadzą corocznie 550 - 600 podmiotów, a liczba odwiedzających szacowana jest na ok. 40 tys. osób. Wystawcy prezentują maszyny, urządzenia i narzędzia rolnicze, chemię stosowaną w produkcji rolnej. Nie brakuje także branży budowlanej i oferującej wyposażenie budynków inwentarskich. To także okazja do uzupełnienia ogrodów, bo oferowane będą także rośliny ozdobne, drzewa i krzewy.

Rolnicy znajdą też producentów pasz i dodatków paszowych.

Na organizowanych w Starym Polu targach od dawna nie brakuje również produktów związanych z ekologią i ochroną środowiska. Za to mieszczuchów może skusić rzemiosło, przetwórstwo spożywcze, w tym wytwarzane w sposób tradycyjny produkty oraz zioła i słodycze.

Organizatorem imprezy jest Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Oddział w Starym Polu.

Więcej informacji na stronie internetowej www.podr.pl w zakładce „Targi i imprezy”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama