wtorek, 10 lutego 2026 15:03
Reklama
Reklama
Reklama

Na powitanie lata - Rajd do Stegny

Nie wybrać się w najkrótszą noc na rajd w najkrótszą noc w roku miłośnicy dwóch kółek traktują prawie jak grzech. A lato najlepiej witać nad morzem, dlatego warto dołączyć do tego wydarzenia.  
Na powitanie lata - Rajd do Stegny

Malborska Załoga Rowerowa "Rama" działająca przy Kole Przewodników Malborskich zaprasza na nocny rajd do Stegny, podczas którego nastąpi symboliczne przywitanie lata. Rajd odbędzie się z 22 na 23 czerwca. Zbiórka przed rajdem planowana jest o godz. 22 przy kasach Muzeum Zamkowego przy ul. Starościńskiej. Stamtąd rowerzyści wyruszą do Stegny, gdzie na plaży przywitają lato, symbolicznie, bo przesilenie letnie nastąpi 21 czerwca.
- Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w rajdzie. Długość trasy w obie strony wynosi około 80 kilometrów, będziemy jechali tempem dopasowanym do uczestników - mówi Witold Milanowski, prezes Malborskiej Załogi Rowerowej "Rama". - Zadbamy o zabezpieczenie przejazdu, ale każdy z uczestników musi mieć odpowiednio oznakowany rower, elementy odblaskowe na ubraniu. Radzimy też zabrać śpiwór i karimatę, bo poranek nad morzem będzie na pewno chłodny. W planach jest też ognisko i wspólne śniadanie.

W nocny rajd wyrusza też Elbląska Grupa Rowerowa "Stop". Uczestnicy obu załóg spotkają się w Stegnie.
Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Więcej informacji można zdobyć bezpośrednio u Witolda Milanowskiego pisząc e-mail: [email protected]
lub dzwoniąc na nr tel. 505 961 585.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama