sobota, 14 lutego 2026 21:19
Reklama
Reklama
Reklama

Osiecka i Kofta raz jeszcze w Fabryce Tytoniu

W najbliższy piątek 19 listopada o godzinie 19:00 na deskach sceny teatralnej malborskiej Fabryki Tytoniu po raz kolejny będzie można obejrzeć spektakl muzyczny "Pamiętajcie o ogrodach"
Osiecka i Kofta raz jeszcze w Fabryce Tytoniu

Wystawiony 2 listopada spektakl spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów, dlatego dla wszystkich tych, którzy nie mogli w tym terminie odwiedzić Fabryki Tytoniu oraz dla tych, którzy chcieliby przeżyć to wszystko raz jeszcze przygotowano ten spektakl.

Piosenki Agnieszki Osieckiej i Janusza Kofty w wykonaniu Grzegorza Pacanowskiego i Tadeusza Seiberta. Ponad godzinny spektakl o ludzkich słabościach i pragnieniach.

Bilety w cenie 10 zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama