poniedziałek, 15 grudnia 2025 22:29
Reklama

Dwóch pijanych kierowców w weekend

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych, do których doszło na drogach powiatu malborskiego. Kierujący pojazdami zostali przewiezieni do szpitala. Obaj byli pijani.
Dwóch pijanych kierowców w weekend

Do pierwszego wypadku doszło w piątek około godz. 19.30 na drodze powiatowej w miejscowości Świerki (gm. Nowy Staw).

- 45-letni motorowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu – mówi mł. asp. Katarzyna Marczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Malborku. - Mężczyzna jechał bez wymaganego kasku ochronnego. Badanie alkotestem wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do kolejnego wypadku z udziałem nietrzeźwego kierowcy doszło następnego dnia po północy w miejscowości Lasowice Wielkie (gm. Malbork). 45-letni kierowca samochodu marki Volkswagen Golf zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył drzewo. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 1,7 promila. Z obrażeniami został przewieziony do szpitala.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama