środa, 10 grudnia 2025 17:41
Reklama

MaKUL@TURA zagra dla Orkiestry

Podczas 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przestrzeni Aktywności Twórczej MaKUL@TURA zagra Junior Stress. 
MaKUL@TURA zagra dla Orkiestry

Koncert odbędzie się 10 stycznia (niedziela) o godz. 20 w Przestrzeni Aktywności Twórczej MaKUL@TURA, pl. Słowiański 17 A. Jego organizatorami są: Malborskie Centrum Kultury i Edukacji oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych MaKUL@TURA.
To nie jedyne wydarzenia związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, bo swoje atrakcje, jak co roku, szykuje sztab ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku. Wiele wydarzeń planowanych jest również w Nowym Stawie. Niestety, gdy składaliśmy to wydanie „Gazety Malborskiej” szczegółowe programy niedzielnych imprez nie były jeszcze dostępne.
MaKUL@TURA przygotowuje również kolejny koncert. 16 stycznia (sobota) o godz. 20 w Przestrzeni Aktywności Twórczej wystąpią The Shipyard i MAD in Poland. Bilety dostępne są w cenie 15 zł w przedsprzedaży, a 20 zł w dniu koncertu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 12°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama