niedziela, 1 lutego 2026 15:11
Reklama
Reklama

Trwają prace nad budową mapy bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji w Malborku podinsp. Artur Mędrzycki oraz Starostwa Powiatu Malborskiego organizują spotkanie, którego nadrzędnym celem jest opracowanie mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu malborskiego. Posiedzenie Komisji odbędzie się dzisiaj o godzinie 12.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku.
Trwają prace nad budową mapy bezpieczeństwa

Dzisiaj (4 lutego 2016 roku) o godzinie 12.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego Policji w Malborku odbędzie się posiedzenie podczas którego zostaną omówione kwestie związane z opracowaniem mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu malborskiego. Inicjatorami spotkania są p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Malborku podinsp. Artur Mędrzycki oraz Starostwa Powiatu Malborskiego Mirosław Czapla. Zaplanowane posiedzenie ma na celu zidentyfikowanie potrzeb oraz zagrożeń na terenie powiatu malborskiego oraz omówienie zasad współpracy w tym zakresie. Zaplanowane działania przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie całego powiatu. 

Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni min. Powiatowy Inspektor Sanitarny w Malborku, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Malborku, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Malborku, Członek Zarządu Powiatu Malborskiego, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Malborskiego, Burmistrzowie i Wójtowie Powiatu Malborskiego, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Malborku, Prokurator Rejonowy w Malborku, Komendant Straży Miejskiej w Malborku, Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Elblągu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -9°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama