sobota, 6 grudnia 2025 09:46
Reklama

MROP: Zmiana miejsca spotkania

21 kwietnia (czwartek) o godz. 18 odbędzie się spotkanie malborskich pozarządowców, które organizuje Malborska Rada Organizacji Pozarządowych. Ale uwaga, zmieniło się miejsce, bo czwartkowa debata odbędzie się w budynku dawnego Malbork Welcome Center (ul. Kościuszki), a nie, jak wcześniej planowano, w Szkole Łacińskiej.
MROP: Zmiana miejsca spotkania

Jak informują przedstawiciele Malborskiej Rady Organizacji Pozarządowych, podczas spotkania omawiane będą dotychczasowe zasady organizacji konkursów i wszystkich procedur przyznawania dofinansowania na działalność w 2016 r. przez władze Malborka. Celem spotkania będzie również wypracowanie lepszej metody oraz spowodowanie przyspieszenia przyznawania środków na zadania publiczne realizowane przez organizacje pozarządowe od stycznia 2017 r.

- Uczestnicząc w pracach komisji oceniającej tegoroczne oferty z obszaru działalności pożytku publicznego składanych przez malborskie organizacje pozarządowe i stowarzyszenia, przedstawiciele MROP dostrzegli potrzebę opracowania efektywnej i bardziej miarodajnej metody oceny składanych wniosków oraz konieczność podjęcia działań na rzecz przyspieszenia podziału środków. Naszym celem jest szeroka konsultacja społeczna w celu wypracowania optymalnych rozwiązań w tym zakresie, uwzględniających wnioski i potrzeby malborskich NGO – piszą przedstawiciele MROP na swojej stronie internetowej mrop.malbork.pl. - Dodatkowo przedstawimy informacje dotyczące powołania Malborskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz o terminie i regulaminie wyboru reprezentacji organizacji pozarządowych do tego organu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama