piątek, 5 grudnia 2025 23:32
Reklama

Zamek zaprasza seniorów

24 i 25 września (sobota i niedziela) Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza wszystkich seniorów powyżej 60 roku życia do zwiedzenia warowni za złotówkę.
Zamek zaprasza seniorów

Podczas tegorocznej akcji 60 + Kultura, zainicjowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Zamkowe przygotowało dla seniorów 60+ wyjątkową propozycję poznania zamku z przewodnikiem za symboliczną opłatę 1 zł.

Harmonogram zwiedzania przewiduje pierwsze wejście do muzeum o godz. 10, a kolejne o o godz. 11, 12, 13, 14 i ostatnie o godz. 15. Przewodnicy zbierają grupy przy kasach muzeum.

Bilety dla seniorów będą do nabycia w muzealnych kasach od 22 do 25 września.

Ale uwaga, seniorzy proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego przynależność do grupy wiekowej 60 +.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama