piątek, 5 grudnia 2025 21:20
Reklama

Kostka brukowa - na zamówienie kupca

Kryminalni  z wejherowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w sierpniu bieżącego roku w kilku miejscach pow. wejherowskiego kradli kostkę brukową. Złodzieje najpierw znaleźli kupca kostki a następnie pożyczonym od niego samochodem wozili skradziony towar i składowali na jego  posesji.
Kostka brukowa - na zamówienie kupca

Policjanci z Wejherowa ustalili, że dwóch mężczyzn zgodnie z zapotrzebowaniem jednego z mieszkańców  Gościcina z terenu Bolszewa i Kębłowa dokonało kradzieży kostki brukowej. Jak dowiedzieli się mundurowi, łupem złodziei miało paść co najmniej 6 palet tego materiału budowlanego. Dzięki pracy policjantów w dniu wczorajszym zatrzymano 30-letniego mieszkańca Wejherowa i 28-letniego mieszkańca Helu, którym kryminalni  udaremnili dalszy proceder przestępczy.

Obaj  zatrzymani usłyszeli zarzut dokonania kradzieży.  Grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności. Podobne zagrożenie karą przewiduje kodeks karny za przestępstwo paserstwa. (KWP)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama