środa, 17 grudnia 2025 22:19
Reklama

Narodowe Święto Niepodległości w Pruszczu Gdańskim

Starosta Gdański Cezary Bieniasz - Krzywiec serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Gdańskiego na obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2014 r.
Narodowe Święto Niepodległości w Pruszczu Gdańskim

Przebieg uroczystości:

Godz. 11.00 - Msza Św. w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego,Ul. Wojska Polskiego 37 w Pruszczu Gdańskim;

Godz. 12.00 - Uroczystości na Placu Jana Pawła II przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim z udziałem Wojska Polskiego;

Godz. 12.30 - Rekonstrukcja wydarzeń historycznych w wykonaniu członków Stowarzyszenia Historycznego Gloria Victoria.

Po uroczystości zapraszamy na wojskową grochówkę oraz obejrzenie zabytkowego ciągnika Ursus C451, po renowacji przeprowadzonej
przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Rolniczych w Rusocinie. O ciągniku i jego renowacji informowały od kilku miesięcy media.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama