wtorek, 5 maja 2026 10:54
Reklama

Napadli na kolegę – grozi im 12 lat więzienia

KWIDZYN. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili i okradli kolegę. Sąd objął ich policyjnym dozorem i zakazał opuszczania kraju.
Napadli na kolegę – grozi im 12 lat więzienia
W miniony piątek wieczorem, w parku przy ul. Hallera, trzej młodzi mężczyźni pili alkohol. W pewnym momencie dwóch z nich napadło na kompana. Jeden pilnował, czy nikt nie nadchodzi, a drugi w tym czasie bił i kopał pokrzywdzonego. Kiedy mężczyzna przewrócił się na ziemię,
Napastnicy zabrali mu z kieszeni pieniądze, dowód osobisty i karty do bankomatu. Potem uciekli. Policjanci pracujący nad sprawą ustalili sprawców i wczoraj zatrzymali ich. Sprawcy zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.
Odpowiedzą za rozbój. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 16°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama