niedziela, 14 grudnia 2025 07:24
Reklama

Dziewczynka wpadła pod samochód

KWIDZYN. Dziewięcioletnia dziewczynka wpadła wprost pod koła nadjeżdżającego auta. Do wypadku doszło na ul. Grudziądzkiej. Dziecko jest w szpitalu.
Policjanci, których wezwano na miejsce wypadku, ustalili, że dziewięcioletnia uczennica podstawówki wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego forda focusa. Prawdopodobnie przebiegała przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Potrącona dziewczynka została przewieziona do szpitala. Kierująca fordem była trzeźwa. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama