- Ten płot jest w fatalnym stanie. Jest przechylony w stronę chodnika, wystają z niego druty i rozsypany jest beton. Nie wygląda za dobrze i być może stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa przechodniów. Na podstawie uchwały podjętej w 2006 r. grunt ten został przekazany miastu. Na ostatniej sesji rady miasta burmistrz Kwidzyna został zapytany o ten płot i stwierdził głośno i wyraźnie, że ta działka nie została przekazana. Powiedział, że chęci przekazania były sześć czy siedem lat temu, ale tego nie zrobiono. To znaczy, że miasto nie jest fizycznym właścicielem tego gruntu? Powstaje pytanie, o co w tym wszystkich chodzi? Czy ta działka została przekazana czy też nie? Kiedy ten płot zostanie naprawiony. Jego stan będzie się pogarszał zagrażając pieszym i uczniom szkoły – uważa Krzysztof Krzeszowski.
Starosta Jerzy Godzik twierdzi, że sprawa zostanie wyjaśniona. Dodaje, że być może nie ma podpisanego aktu notarialnego, który formalnie kończyłby proces jej przekazania miastu. Nie ulega jednak wątpliwości, że uchwała w tej sprawie została podjęta i miasto otrzymało działkę.
Reklama
Do tego płotu nikt się nie przyznaje
KWIDZYN. Uszkodzony płot przy Zespole Szkół Technicznych przy ul. Staszica w Kwidzynie może zagrozić przechodniom – uważa Krzysztof Krzeszowski, radny powiatu kwidzyńskiego. Radny od kilku miesięcy domaga się jego naprawy oraz zagospodarowania terenu, który samorząd powiatu dwa lata temu przekazał miastu pod budowę parkingu. Sprawa po raz kolejny wróciła na forum rady powiatu.
- (jk)
- 15.12.2009 00:00 (aktualizacja 17.08.2023 01:57)

Data dodania:
15.12.2009 00:00
Reklama
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 12°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 6 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze