piątek, 1 maja 2026 02:54
Reklama

Zabił człowieka po pijanemu, ukrywał się przez pięć lat

PRABUTY. Ostatnio policjanci odnaleźli kilku przestępców, którzy ukrywali się przed więzieniem. Jeden z nich, prabucianin, zatrzymany został we Francji. Skazany jest za spowodowanie wypadku śmiertelnego pod wpływem alkoholu.
Funkcjonariusze sprawdzali miejsca, w których mogliby przebywać poszukiwani. Jeden z nich, 35-latek, ukrywał się w domu. Próbował oszukać funkcjonariuszy podając dane osobowe brata. Mężczyzna poszukiwany był za kradzież od 4 grudnia tego roku. Teraz w zakładzie karnym spędzi 10 miesięcy. Drugi zatrzymany został przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, gdy usiłował przekroczyć granicę. 19-latek poszukiwany był za wykroczenie drogowe. Trzeciego zatrzymano niedaleko miejsca jego zamieszkania. 26-latek również poszukiwany był jako sprawca wykroczenia.
Na terytorium Francji został zatrzymany prabucianin poszukiwany Europejskim Nakazem. Mężczyzna próbował przekroczyć granicę jadąc z Wielkiej Brytanii do Francji. 29-latek poszukiwany był za spowodowanie wypadku śmiertelnego pod wpływem alkoholu. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się ponad 5 lat. Teraz najbliższe 5 lat i 6 miesięcy spędzi w więzieniu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Leon 08.01.2010 18:57
dać,Prabuty promują.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 2 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama