środa, 18 lutego 2026 04:29
Reklama
Reklama
Reklama

Wypadek na S7

Policjanci z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło na drodze S7 w Koszwałach. Kierująca chevroletem wpadła w poślizg i uderzyła w barierę energochłonną. Siłą odbicia uderzyła w tył poprzedzającej ją skody octavi. Skoda zjechała na lewy pas i uderzyła przodem w barierę energochłonną. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. Przez dwie godziny ruch na drodze s7 w kierunku Gdańska odbywał się wahadłowo prawym pasem.
Wypadek na S7


W czwartek (04 grudnia br.) o godz. 9.40 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na drodze s7 w Koszwałach gmina Cedry Wielkie doszło do wypadku drogowego. Pierwsi na miejscu zdarzenia byli policjanci z komendy powiatowej w Sztumie, którzy jechali służbowo do Gdańska. Stróże prawa z sąsiedniej jednostki zabezpieczyli miejsce zdarzenia i czekali na przyjazd kolegów z pruszczańskiej komendy. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny, zbadano również stan trzeźwości kierowców.

Ze wstępnych ustaleń wynika,że 41-letnia mieszkanka Nowego Dworu Gdańskiego kierująca chevroletem jadąc drogą s7 w kierunku Gdańska na prostym odcinku drogi wpadła w poślizgi uderzył a w barierę energochłonną po prawej stronie jezdni. Chevrolet odbijając się od bariery uderzył w tył poprzedzającej go skody octavii. 40-letni mieszkaniec Elbląga kierujący skodą zjechał na lewy pas i uderzył przodem w barierę energochłonną. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.
Do szpitala trafiła kierująca chevroletem. Jej samochód odholowano na policyjny parking. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu. Przez dwie godziny ruch na drodze s7 w kierunku Gdańska odbywał się wahadłowo prawym pasem.

Policja apeluje o ostrożność! Kierowco jedź tak, aby nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama