wtorek, 16 grudnia 2025 22:41
Reklama

40 lat Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej

Przez trzy miesiące mieszkańcy Kwidzyna i okolic będą mogli oglądać wystawę przygotowaną z okazji 40-lecia Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej Polskiego Związku Łowieckiego. Uroczystości jubileuszowe odbyły się bowiem w Kwidzynie i połączone były z VII Krajowym Zjazdem Delegatów Klubu. 
40 lat Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej

Uroczystości jubileuszowe odbywające się w kwidzyńskim zamku zorganizował Zarząd Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej Polskiego Związku Łowieckiego oraz dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku. Spotkanie rozpoczęło się jednak od mszy świętej sprawowanej w kwidzyńskim kościele pw. św. Jana Ewangelisty. Po nabożeństwie uroczystości jubileuszowe odbywały się już w salach zamkowych. Goście obejrzeć będą mogli m.in. prezentację multimedialną „Zarys historii Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ”, a także zwiedzić wystawę klubową czy też giełdę kolekcjonerską.

więcej w najnowszym numerze Kuriera Kwidzynskiego z 22 maja 2013


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama