piątek, 19 grudnia 2025 06:58
Reklama

Wtargnęli do mieszkania i pobili dwie osoby

Zarzut uszkodzenia ciała, nagłego wtargnięcia do mieszkania i gróźb usłyszał wczoraj 33-letni mieszkaniec Kwidzyna. W nocy z niedzieli na poniedziałek wtargnął on z dwoma innymi mężczyznami do mieszkania w jednej z podkwidzyńskich wsi i pobił znajdujących się w nim dwóch mężczyzn. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy.
Wtargnęli do mieszkania i pobili dwie osoby

Do pobicia 46-latka i jego znajomego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (15/16 marca br.) w miejscowości Krzykosy pod Kwidzynem. Policjanci otrzymali zgłoszenie o niepokojących odgłosach dobiegających z mieszkania. Natychmiast pojechali pod wskazany adres, jednak sprawcom udało się odjechać przed ich przybyciem.

Kwidzyńscy kryminalni natychmiast zajęli się wyjaśnieniem okoliczności tej sprawy, ustaleniem i zatrzymaniem sprawców. Już w dniu zgłoszenia zatrzymano podejrzewanych trzech mężczyzn, mieszkańców Kwidzyna.

W rozmowie z pokrzywdzonymi policjanci ustalili, że mężczyźni weszli do mieszkania a następnie jeden z nich i bił po całym ciele. Jeden z pokrzywdzonych mężczyzn nadal przebywa w szpitalu.

Wobec sprawcy prokuratura zastosowała dozór policyjny.

(KWP Gdańsk)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama