niedziela, 1 lutego 2026 22:31
Reklama
Reklama

Zatrzymani sprawcy rozboju

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku ze sprawą rozboju, do którego doszło 08 września br. w Kwidzynie. Sprawcy ukradli mieszkańcowi Kwidzyna sprzęt elektroniczny, używając wobec niego siły. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawiania wolności, a w warunkach powrotu do recydywy 18 lat. Policjanci będą wnioskować o areszt dla zatrzymanych.
Zatrzymani sprawcy rozboju

W poniedziałek wieczorem ok. godziny 20.00 dyżurny kwidzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który został pobity i okradziony przez dwóch mężczyzn we własnym mieszkaniu. Natychmiast na miejsce zostały skierowane patrole policyjne. Na miejscu mundurowi ustalili, że do pokrzywdzonego przyszło dwóch mężczyzn i grożąc mu użyciem siły, a później bijąc, okradli go. Sprawcy uciekli zabierając między innymi telewizor. Natychmiast po zgłoszeniu o przestępstwie sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Praca funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania 27 i 22 – letniego sprawcy tego przestępstwa. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Policjanci będą wnioskować o areszt dla zatrzymanych mężczyzn. Jednemu z nich za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Natomiast drugiemu z uwagi na przestępczą przeszłość i dopuszczenie się przestępstwa w warunkach tzw. recydywy, grozi nawet do 18 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -14°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama