sobota, 6 grudnia 2025 04:01
Reklama

Zmiany w organizacji ruchu

Jak co roku podczas Wszystkich Świętych w rejonie kwidzyńskiego cmentarza obowiązywać będzie specjalna organizacja ruchu. -Wprowadzenie zmian w organizacji ruchu znacząco wpłynie na utrzymanie płynności ruchu w okolicy cmentarza – zapewnia mł. asp. Bożena Schab, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. Zmiany obowiązywać będą od 31 października do 2 listopada.
Zmiany w organizacji ruchu

Policjanci apelują również do mieszkańców Kwidzyna o korzystanie ze środków komunikacji publicznej oraz stosowanie się do zmian w organizacji ruchu. Co niezmiernie istotne, na ulicy Tczewskiej powstanie bezpłatny, tymczasowy parking gruntowy. W przypadku złych warunków atmosferycznych korzystanie z parkingu może być jednak utrudnione.

 

Zmiany:
1.ul. Długa od przejazdu kolejowego do ul. Malborskiej – zakaz zatrzymywania po obu stronach drogi,
2.ul. Malborska – wyjazd z parkingu głównego – nakaz jazdy w prawo,
3.ul. Tczewska – powstanie bezpłatny, tymczasowy parking gruntowy (w przypadku złych warunków atmosferycznych korzystanie z parkingu może być utrudnione),
4.ul. Tczewska – ruch jednokierunkowy od ul. Malborskiej do parkingu,
5.ul. Furmańska – droga jednokierunkowa z wjazdem od ul. Malborskiej, wyjazd do ul. Długiej w Marezie,
6.ul. Furmańska – zakaz zatrzymywania po lewej stronie drogi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama