sobota, 6 grudnia 2025 03:14
Reklama

Mikołaje ponownie wsiedli na motocykle [zdjęcia]

Punktualnie o godzinie 11, na targowisku miejskim przy ulicy Kopernika, rozpoczęła się przedświąteczna impreza „Motomikołaje na motocyklach”. Kwadrans później, kawalkada jednośladów, w asyście Policji i Straży Miejskiej, wyruszyła w rajd po kwidzyńskich ulicach, aby dotrzeć na Plac Jana Pawła II. W tym roku organizatorem mikołajowej parady była grupa „MOTOświry”.
Mikołaje ponownie wsiedli na motocykle [zdjęcia]

Pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem na mikołajowym motocyklu, czerwony barszcz z pasztecikami oraz specjalne okolicznościowe znaczki czekały na dzieci i dorosłych, którzy zdecydowali się przyjść na Plac Jana Pawła II. Organizatorzy mikołajowej parady nie kryli radości, że dopisała pogoda i publiczność, zwłaszcza ta najmłodsza. 

-Chyba nie ma lepszej radości niż sprawianie frajdy dzieciom. W tym roku pogoda sprawiła nam idealny prezent. Śnieg dodawał naszej imprezie prawdziwego, przedświątecznego uroku. Cieszymy się, że tak dużo rodziców ze swoimi dziećmi zdecydowało się przyjść przed kinoteatr. Jedynym minusem było to, że nie dojechała do Kwidzyna duża grupa zaprzyjaźnionych motocyklistów. A powodem był właśnie śnieg i złe warunki na drogach. Mimo tego, że było nieco mniej niż w latach poprzednich to warto było poświęcić czas aby przede wszystkim dzieciom sprawić radość – powiedział Marcin Serocki z grupy „MOTOświry”.

Więcej w najbliższym wydaniu „Kuriera Kwidzyńskiego”, dostępnym od 7 do 13 grudnia.


Zdjęcia: Ryszard Bartosiak/ Kurier Kwidzyński



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama