sobota, 13 grudnia 2025 20:36
Reklama

63-latek poszukiwany. Ślad po nim zaginął

Komisariat Policji na Oruni poszukuje 63-letniego  Eugeniusza W. z Gdańska. Mężczyznę ostatni raz widziano 9 września 2012 r. ok. godz. 9.20. Od tego czasu ślad po nim zaginął.
63-latek poszukiwany. Ślad po nim zaginął

Poszukiwany męźczyzna jest  osobą upośledzoną w stopniu umiarkowanym. Ma 63 lata, jest pensjonariuszem Domu Pomocy Społecznej przy ul. Starogardzkiej. Ostatni raz był widziany  w dniu  09.09.2012. ok. godz. 9.20, tego dnia wyszedł  z domu, miał rower.  Nie ma z nim kontaktu.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego, łysy. Eugeniusz Wierzgowski jest osobą upośledzoną w stopniu umiarkowanym.

W dniu zaginięcia ubrany był  w granatową, rozpinaną bluzę, spodnie dresowe szare, z lampasami, na nogach miał  buty czarne, typu adidasy.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny  lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Oruni ul. ul. Platynowa 6f  tel. (058)

321-67-22  lub pod  numerem alarmowym 997 lub 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
słaba mżawka

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 24 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama