piątek, 5 grudnia 2025 19:27
Reklama

Pętla Żuławska i Oblężenie Malborka - pomorskie marki

POMORZE. Rejsy jachtami motorowymi po Pętli Żuław - to markowy produkt turystyczny Pomorza. Nominację do Złotego Certyfikatu otrzymało Oblężenie Malborka.
Pętla Żuławska i Oblężenie Malborka - pomorskie marki
Co najlepiej promuje Pomorze?
Znamy już laureatów etapu regionalnego konkursu na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego – Certyfikat POT. Jednogłośną decyzją komisji główną nagrodę w województwie zdobyła Żegluga Wiślana – rejsy jachtami motorowymi po Pętli Żuław, natomiast nominację do Złotego Certyfikatu otrzymało Oblężenie Malborka – inscenizacja wydarzenia historycznego sprzed sześciuset lat.
W ocenie jurorów – przedstawicieli środowiska i branży turystycznej, jak i lokalnych mediów - produkty te stanowią ofertę turystyczną, która jest odpowiedzią na rosnące wymagania turystów. Do etapu ogólnopolskiego zgłoszeni zostaną również laureaci drugiego i trzeciego miejsca: Muzeum Bursztynu w Gdańsku, jak i Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie wraz z obchodzącym jubileusz 10-lecia Festiwalem Gwiazd Sportu. (kk/www.proto.pl)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama