poniedziałek, 22 grudnia 2025 02:18
Reklama

Diler namierzony, 300 porcji gotowych do "odpalenia"

Sąd zadecydował, że 22-letni gdańszczanin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, po tym jak śledczy zarzucili mu udział w obrocie znacznej ilości narkotyków. Sprawca nie uniknie odpowiedzialności karnej dzięki współpracy policjantów komendy miejskiej i kryminalnych z Osowej.
Diler namierzony, 300 porcji gotowych do "odpalenia"

We wtorek policjanci zwalczający przestępczość samochodową z komendy miejskiej w ramach prowadzonych działań na jednej z ulic Osowej zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którym kierował 22-latek z Gdańska. W trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli w środku pojazdu narkotyki. Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Podczas przeszukania pomieszczeń, które zajmował 22-latek policjanci znaleźli kolejne porcje środków odurzających. W sumie do tej sprawy funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 160 porcji amfetaminy i prawie 140 gram marihuany.
Młody gdańszczanin usłyszał zarzuty za uczestniczenie w obrocie znacznej ilości środków odurzających. Po przesłuchaniu w prokuraturze mężczyzna trafił przed oblicze sądu, który zadecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi on w areszcie. Uczestnictwo w obrocie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10. (źródło: KWP)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama