środa, 17 grudnia 2025 12:28
Reklama

Zadymienie w restauracji. Zabrudzone przewody kominowe

Wczoraj kilka minut po godzinie 13 doszło do zadymienia w restauracji przy ul. Grunwaldzkiej. Przyczyną było najprawdopodobniej zabrudzene przewodów kominowych.
Zadymienie w restauracji. Zabrudzone przewody kominowe

Wczoraj kilka minut po godzinie 13.00 w restauracji przy ul. Grunwaldzkiej doszło do zadymienia. O zdarzeniu policjantów poinformowali strażacy, którzy poprosili sopockich funkcjonariuszy o udzielenie asysty i zabezpieczenie terenu podczas ich działań.

Niemal błyskawicznie na miejscu pojawili się policjanci sopockiej komendy oraz kilka zastępów straży pożarnej. Podczas gdy strażacy ustalali skąd wydobywa się, dym policjanci w tym czasie zabezpieczali miejsce zdarzenia jak również kierowali ruchem samochodów na ruchliwej ul. Grunwaldzkiej.  Działania policjantów trwały blisko godzinę.

W wyniku zadymienia restauracji nikt nie ucierpiał.

Wstępnie ustalono, że do zadymienia doszło najprawdopodobniej na skutek zabrudzonych przewodów kominowych. (KWP)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 2°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama