piątek, 19 grudnia 2025 16:17
Reklama

Twarze z monitoringu. Sprawcy napadów na banki poszukiwani

Komenda Miejska Policji w Gdańsku poszukuje sprawców napadów na placówki dwóch gdańskich banków. W obydwu przypadkach nieznani mężczyźni, posługując się przedmiotem przypominającym broń zastraszyli obsługę, zażądali wydania pieniędzy, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia.
Twarze z monitoringu. Sprawcy napadów na banki poszukiwani

Do obydwu przestępstw doszło w maju tego roku, w rejonie ulic Bora Komorowskiego oraz Kołobrzeskiej.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn przedstawionych na zdjęciach lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod nr tel. 58 3020091 lub najbliższą jednostką Policji po nr tel. 997.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama