środa, 18 lutego 2026 12:23
Reklama
Reklama
Reklama

Połowy poetyckie 2014

Centrum Kultury w Gdyni i Przystań Poetycka „Strych” ogłaszają XIII Ogólnopolski Przegląd „Połowy Poetyckie Gdynia 2014”. W ramach Przeglądu odbędą się dwa konkursy.
Połowy poetyckie 2014

Konkurs Jednego Wiersza

Do udziału w Konkursie Jednego Wiersza zapraszamy wszystkich twórców. Warunkiem uczestnictwa jest osobiste odczytanie jednego niepublikowanego, nienagradzanego wiersza i złożenie czytelnej, podpisanej kopii tegoż na ręce Jury.

Konkurs odbędzie się w środę 03 grudnia 2014 o godz. 19.30 w Cafe „Strych” w Gdyni (pl. Kaszubski 7B). Pula nagród w konkursie wynosi 800 PLN

Konkurs na Zestaw Wierszy

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich twórców z terenu całej Polski i nie tylko. Należy nadesłać jeden zestaw trzech wierszy w pięciu egzemplarzach, o dowolnej tematyce, dotąd niepublikowanych i nienagradzanych w innych konkursach. Wiersze należy opatrzyć godłem; do zestawu należy dołączyć zamkniętą kopertę, opatrzoną tym samym godłem, zawierającą dane autora/ki (imię i nazwisko, adres, telefon i e-mail). Pula nagród – 5000 PLN.

Prace należy nadsyłać do 21 listopada 2014 r. na adres:

Centrum Kultury w Gdyni
ul. Łowicka 51
81-504 Gdynia

z dopiskiem „Połowy 2014”

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w sobotę, 06 grudnia 2014 r. w Gdyni. Laureaci konkursów zostaną powiadomieni i zaproszeni do odbioru nagród podczas Gali Finałowej Przeglądu. Miejsce oraz szczegółowy program zostanie ogłoszony wkrótce. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację nagrodzonych wierszy. Organizatorzy zastrzegają prawo do ewentualnej korekty programu Przeglądu oraz puli nagród.

więcej na www.ckgdynia.pl/category/konkursy/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama