niedziela, 15 lutego 2026 21:31
Reklama
Reklama
Reklama

Interesuje Cię teatr? Chcesz przeżyć niepowtarzalną przygodę?

Pomóż współtworzyć przedstawienie w Teatrze Wybrzeże! Szukamy młodych aktorów i aktorki (8-12 lat) do udziału w spektaklu MAPA I TERYTORIUM w reżyserii Eweliny Marciniak.
Interesuje Cię teatr? Chcesz przeżyć niepowtarzalną przygodę?

eśli lubisz wyzwania i kreatywne gry zapraszamy do udziału w warsztacie teatralnym, który odbędzie się w najbliższą środę o godz. 14:00 na Scenie Malarnia (wejście do Teatru przez portiernię od ul. Św. Ducha). Wspólną zabawę poprowadzi pedagog teatru Sebastian Świąder. Na uczestników czekają różne atrakcje, dlatego prosimy o zabranie ze sobą luźnego stroju, który nie krępuje ruchu. Motywem przewodnim zajęć będzie dorosłość, dlatego zainteresowani powinni przynieść ze sobą jeden przedmiot czy element ubioru, który kojarzy się z byciem dorosłym. Po warsztatach zaprosimy wybrane osoby do dalszej współpracy przy spektaklu. Planowana premiera: 14 października 2016 roku na Dużej Scenie.

Próby pod opieką Sebastiana Świądera odbywać się będą w systemie wtorek – sobota w godz. 10:00-14:00 i 18:00-22:00, przez pierwsze dwa tygodnie głównie wieczorami. W okresie przedpremierowym ich czas może ulec wydłużeniu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -12°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama