piątek, 5 grudnia 2025 17:01
Reklama

Mieszkańcom nie podobają się efekty pielęgnacji

W redakcji rozdzwoniły się telefony po tym, jak oczom przechodniów ukazały się efekty pracy firmy wynajętej przez Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek. Zdaniem wielu Czytelników, to zbyt mocna przycinka brzóz.
Mieszkańcom nie podobają się efekty pielęgnacji

Autor: malbork1.pl

Przechodnie idąc wzdłuż przedszkolnego płotu zadzierają głowy i kręcą nimi z dezaprobatą. Cały szpaler brzóz został w ostatnim czasie bardzo przycięty. Według naszych rozmówców, nawet za bardzo, bo ich zdaniem, z pni drzew nie wyrosną już tak piękne korony, jakie podziwiali przez lata. Są i mocniejsze słowa: bezmyślnie zniszczono drzewa, których nie ma w mieście zbyt wielu.

Kiedy poprosiliśmy o komentarz przedstawicielkę przedszkola, nie była tym bardzo zaskoczona. (...)

więcej na stronie http://www.malbork1.pl/wiadomosci/5043,mieszkancom-nie-podobaja-sie-efekty-pielegnacji


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama