wtorek, 17 lutego 2026 10:15
Reklama
Reklama
Reklama

Szlaki historyczne Kaszubów

WEJHEROWO Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie wraz z Kaszubskim Stowarzyszeniem Artystów w Gościcinie zapraszają Państwa na wernisaż wystawy pt. Szlaki historyczne Kaszubów 2 października (wtorek) 2018 r. o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum przy ul. Zamkowej 2a.
Szlaki historyczne Kaszubów

Autor: Obraz autorstwa Macieja Tamkuna

W programie:

  • powitanie
  • koncert w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego im. Jana Trepczyka w Wejherowie pod dyrekcją Marcina Grzywacza
  • wernisaż

Kaszubskie Stowarzyszenie Artystów zrzesza twórców sztuk plastycznych i fotografii. Działa na rzecz rozwoju artystycznego na terenie Polski poprzez organizację szkoleń, konkursów, wystaw, plenerów artystycznych.

Ponadto podejmuje działania programowe mające na celu popularyzowanie zagadnień związanych z Kaszubami i Pomorzem.

Wystawa czynna do 30 października 2018 r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -9°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1005 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama