Czwartek, 7 lipca 2022 09:20
Reklama
Reklama
Reklama

Koncert Lao Che w Szekspirowskim – promocja nowej płyty

GDAŃSK Zespół Lao Che wraca do Gdańska, by promować swoją najnowszą płytę „Wiedza o Społeczeństwie”. Ich koncert odbędzie się 1 marca 2019 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.
Koncert Lao Che w Szekspirowskim – promocja nowej płyty
Autor: mat. prasowe / fot. MARCIN KLINGER

Na najnowszym krążku zespół sięga do brzmień, mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości Lao Che przetworzony sposób, nawiązujący do różnych gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Tytułowa „Wiedza o społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane są z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

To już siódmy studyjny album Lao Che. Płyta oparta jest na tekstowym koncepcie, co nie jest zaskoczeniem w przypadku tego zespołu. Okładkę płyty zaprojektował Paweł Ryżko.
 

Zespół wystąpi w składzie:

Rafał Borycki - bas, wokal

Mariusz Denst - sampler, wokal

Hubert Dobaczewski - wokal, gitara

Maciek Dzierżanowski - instrumenty perkusyjne, Sammler, wokal

Michał Jastrzębski – Szwed - perkusja

Karol Gola- saksofon, flet, klawisze

Filip Różański - instrumenty klawiszowe, wokal

 

 

  • Koncert Lao Che - „Wiedza o Społeczeństwie”
  • Gdański Teatr Szekspirowski
  • 1 marca 2019, godz. 20:00
  • Bilety: 55 zł
  • Sprzedaż biletów od 14 grudnia 2018 r.
  • Bilety dostępne są online, na stronie www.bilety.teatrszekspirowski.pl oraz w kasie GTS przy ul. W. Bogusławskiego 1 w godz. 14:00 – 19:00.

Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama