środa, 4 lutego 2026 07:51
Reklama
Reklama

Strzelecki sukces uczniów Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego

Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku zajęli I miejsce w Zawodach Strzeleckich o Puchar Dyrektora ZSMiL rozgrywanych na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „Gryf Słupski”.
Strzelecki sukces uczniów Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego

Autor: fot. nadesłane do redakcji

W zmaganiach strzeleckich uczestniczyli uczniowie z klas o profilu mundurowym z terenu miasta Słupska. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy ZSI w Słupsku, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce. Zwycięską drużynę reprezentowali: Daria Welzandt, Paweł Pszeniczny, Maciej Zierke, Dawid Wiśniewski i Krystian Grajczyk. Opiekunem i jednocześnie osobą przygotowującą uczniów do zawodów był Arkadiusz Herman, nauczyciel w słupskim Zespole Szkół Informatycznych. Drugą lokatę uzyskali uczniowie Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych, natomiast trzecie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Akademickich.

Celem zawodów było popularyzacja strzelectwa sportowego, kształtowanie wśród młodzieży zasad zdrowej i uczciwej rywalizacji, poznanie możliwości celnego strzelania z karabinka i pistoletu pneumatycznego oraz wyłonienie najlepszej drużyny i najlepszych strzelców wśród uczniów klas mundurowych.

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku.

fot. nadesłane do redakcji



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -12°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama