Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:49
Reklama
Reklama
Reklama

James Blunt w Ergo Arenie wraz z legendarnym ART ON ICE!

Już 21 grudnia, kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem ART ON ICE. Kultowe na całym świecie widowisko, w którym udział bierze m.in. CirqueEloize – jeden z najsłynniejszych cyrków na świecie, odbędzie w ERGO Arenie w Gdańsku.
James Blunt w Ergo Arenie wraz z legendarnym ART ON ICE!

ART ON ICE to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii ponad 25 lat temu. Do tej pory w samej Szwecji spektakl obejrzało ponad 80 tysięcy osób. Piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem oraz efekty świetlne i multimedialne, to sprawie że ART ON ICE ma opinię najbardziej widowiskowej gali łyżwiarskiej na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to „Time to Time” poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości. Nasi bohaterowie zostają niespodziewanie przeniesieni w inny wymiar i właśnie tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to uda? Tego dowiemy się dopiero podczas dwugodzinnego niepowtarzalnego spektaklu.

ŚWIATOWA OBSADA

W tegorocznej obsadzie ART ON ICE, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków JamsaBlunta. Brytyjski wokalista, który słynie z romantycznych balland takich jak „You’reBeatiful”, „Postcards”, „1973 czy BonfireHeart”.

Obok artysty pojawią się wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie - Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata) - z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) - z Francji, KaetlynOsmond (Mistrz Świata) - z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów) - z Rosji. Choreografię ich pokazów przygotował jeden z najznakomitrzych światowych twórców w tej dziedzinie, StephaneLambiel, szwajcarski łyżwiarz figurowy, dwukrotny Mistrz Swiata i Wicemistrz Olimpijski, także biorący udział w show Time To Time.

Ponadto na scenie zobaczymy CirqueEloize jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Brodwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów.


KUP BILET!

Bilety dostępne będą w sprzedaży już od 4 lipca od godziny 12:00 na stronie internetowej www.ebilet.pl.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama