Poniedziałek, 4 lipca 2022 15:12
Reklama
Reklama
Reklama

Bajka na deskach teatru Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi

KWIDZYN. Teatr Zagłębia w Sosnowcu oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zapraszają na bajkę „Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi”. Spektakl będzie można obejrzeć w kwidzyńskim teatrze w poniedziałek, 29 lipca o godz. 16.00. Bilety w cenie 5 zł nabywać można w kasie teatru.
Bajka na deskach teatru Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi

„Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi” to bajka muzyczna opowiadająca historię trzech świnek, które zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce i zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą mogły czuć się bezpiecznie. Tymczasem zbliża się zima, a na dodatek w okolicy zaczyna grasować głodny wilk. Jak potoczą się losy świnek? Co robią w naszej bajce Królewna Śnieżka, Kot w butach, Pinokio i Baba Jaga? Czy warto być pracowitym i słuchać rodziców? Na te pytania odpowiedź dla właśnie spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Zagłębia w Sosnowcu.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 27°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 22 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama