Piątek, 12 sierpnia 2022 07:54
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Lato w mieście - Biesiada Disco Polo

TCZEW Wkrótce dla fanów muzyki tanecznej coś naprawę ekscytującego. Centru Kultury i Sztuki w Tczewie przygotowało kolejną Biesiadę Disco Polo. Na scenie Amfiteatru Miejskiego im. Grzegorza Ciechowskiego wystąpią znane discopolowe zespoły: Masters, Dbomb i Czadoman.
Lato w mieście - Biesiada Disco Polo
Biesiada Disco Polo w 2017
Autor: fot. (MW) / archiwum tczewska.pl

Zespół Masters powstał na początku 2008 r. w Zambrowie z inicjatywy wokalisty zespołu – Pawła Jasionowskiego. Od tamtej pory koncertuje po całej Polsce. Wielokrotnie odwiedzał także USA, Anglię, Niemcy, Belgię oraz Litwę. Miłośnicy gatunku dobrze znają hity: „Żono moja”, „Jeden uśmiech Jej”, „Ja i Ona”.

Zespół Dbomb tworzą Bartek, Piotrek i Janek. D-Bomb zadebiutował w 1997 r. i bardzo szybko stał się rozpoznawalny i popularny. Przeboje takie jak „Dobrze robię”, „Koniec” czy „Nagie Anioły” podbiły serca nastolatek.

Czadoman z kolei to wokalista z wieloletnim doświadczeniem. Od niedawna tworzy rewolucję w polskiej muzyce tanecznej. Fani na pewno nie będą narzekać.


3.08.2019
Godz. 19.00-22.00
Amfiteatr Miejski (park)


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama