niedziela, 25 września 2022 22:41
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Było imponująco, ale czy bezpiecznie?

MALBORK Animacjami ulicznymi w centrum Malborka rozpoczęła się w sobotę 10 sierpnia, 11 edycja imprezy Magic Malbork 2019.
Było imponująco, ale czy bezpiecznie?
Autor: fot. Tomasz Sułkowski

Magic Malbork to impreza, która stała się flagowym punktem w kalendarzu kulturalnym Malborka. W 2011 roku impreza uzyskała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy produkt turystyczny.

Jednak kwestie finansowe chyba coraz wyraźniej odciskają swoje piętno na kształcie imprezy w ostatnich latach. Trwa ona teraz jeden dzień, a nie – jak drzewiej bywało – dwa. Być może to finanse, choć niemałe – ok 200 tys. złotych kosztowało podatników tegoroczne show – spowodowały też pewne techniczne i organizacyjne „zgrzyty”.

(...)

Więcej w bieżącym numerze Gazety Malborskiej z dnia 14 sierpnia 2019

Zdjęcia - kliknij tutaj


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama