Środa, 10 sierpnia 2022 20:08
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Wrzesień w Muzeum Miasta Gdyni

GDYNIA W niedzielę 1 września o godz. 14:00 w ramach ogólnopolskich obchodów 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej serdecznie zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Gdynia – dzieło otwarte” oraz otwarcie nowego modułu zmiennego: „Szpital przy placu Kaszubskim w czasie okupacji niemieckiej”.
Wrzesień w Muzeum Miasta Gdyni

Z okazji zbliżającego się Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, zapraszamy na wystawę Kino „Warszawa” i inne obiekty, które stały się biedronkami, zorganizowanej we współpracy z Instytutem Dizajnu w Kielcach. Wernisaż wystawy odbędzie się 17 września o godz. 18:00. Ekspozycji towarzyszy prelekcja Malwiny Klimaszewskiej i Macieja Mokrosa pt. „Gwiazda Warszawa”, poświęcona bogatym dziejom obiektu, która odbędzie się 19 września o godz. 18:30.

Już 5 września gramy na żółto i na niebiesko! Tego dnia, o godz. 17:30 zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Sokołowską poświęcone najnowszemu albumowi książkowemu wyczerpująco traktującego o losach drużyny Arka Gdynia. Tymczasem 10.09 Małgorzata Sokołowska przybędzie do nas po raz kolejny, jednak tym razem aby opowiedzieć o niezwykłych, gdyńskich kobietach. Tego dnia w naszym Muzeum odbędzie się promocja książki autorki „Ciche bohaterki” (tom 2 z cyklu „Kobiety Gdyni”).

Ponadto, we wrześniu zapraszamy na wykłady towarzyszące naszej wystawie czasowej Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci (12.09 godz. 18:00; 26.09 godz. 18:00) oraz wystawie plenerowej 75 zdjęć na 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego (18.09 godz. 15:00).


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama