Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:23
Reklama
Reklama
Reklama

Teatr muzyczny Hals zagościł w Gardei

„Świrowisko”- czyli Doniesienia oraz Pogłoski z Domu Specjalnej Troski - taki właśnie tytuł nosił program kabaretowy teatru muzycznego Hals, który wystąpił w Gardei.
Teatr muzyczny Hals zagościł w Gardei

W piątkowy wieczór, 22 listopada na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Gardei wystąpili aktorzy z teatru muzycznego Hals. Na scenie widzowie mogli ujrzeć w krzywym zwierciadle obyczaje, absurdy otaczającej nas rzeczywistości. Oprócz przezabawnych skeczy i tekstów mówionych, nie zabrakło piosenek, które były nagradzane gromkimi brawami przez liczną rzeszę widzów. Wiele rekwizytów, instrumenty muzyczne i stroje były ciekawym urozmaiceniem każdego skeczu. Hals działa od 1995 r. na terenie całego kraju, a jego członkowie prezentują muzyczne, kabaretowe i edukacyjne programy. Założycielem, scenarzystą i reżyserem większości spektakli jest aktor Mirosław Rymarz. (MK)


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 26°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama