Sobota, 2 lipca 2022 00:52
Reklama
Reklama

Zaprosili nas. Wigilijne spotkanie w Bolesławowie

W czwartek, 12 grudnia, w Pałacu Zespołu Szkol Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie odbyło się spotkanie wigilijno-opłatkowe dla przyjaciół szkoły. Wśród zaproszonych gości były media m.in.: Rolnik Pomorski, Gazeta Kociewska i Przegląd Samorządowy Pomorze.
Zaprosili nas. Wigilijne spotkanie w Bolesławowie
Znakomity spektakl w wykonaniu uczniów rolniczej szkoły
Autor: Janusz Rokiciński

Tradycją takich spotkań jest występ młodzieży. Nie inaczej było i tym razem. Obejrzeliśmy premierowe przedstawienie muzycznych Jasełek. Znakomity spektakl został nagrodzony rzęsistymi brawami.

- Starostwo Powiatowe inwestuje w młodzież. To co dziś obejrzeliśmy utwierdza mnie w przekonaniu, że ta inwestycja przynosi znakomite efekty. Ta zdolna, wszechstronnie uzdolniona młodzież zaprezentowała piękny, wzruszający program – podsumował występ starogardzki starosta Kazimierz Chyła.

Program wyreżyserowały Maria Kamińska i Justyna Heksel a o część muzyczną zadbał pan Zbigniew.

Piękny balet, śpiew, monologi, scenografia i choreografia Jasełek – to wszystko na pewno na długo zapadnie w pamięci przyjaciół szkoły.

Po występie, przy wigilijnym stole podzieliliśmy się opłatkiem, który poświęcił ks Mateusz Draszanowski, proboszcz Parafii pw. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Szczodrowie.

Dziękujemy za zaproszenie.

Janusz RokicińskiOceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama