Piątek, 12 sierpnia 2022 07:13
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Skarszewy. Wielki pokaz fajerwerków

Dzisiaj (1 stycznia) przy Kościołku 24 w Parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skarszewach, odbył się wielki Pokaz noworoczny. Obejrzało go kilka tysięcy osób.
Skarszewy. Wielki pokaz fajerwerków
Pokaz oglądały tłumy
Autor: Janusz Rokiciński

Przed pokazem życzenie noworoczne złożył zebranych na placu przy kościołku 24h i w okolicach świątyni burmistrz Skarszew Jacek Pauli.

- Dziękujemy sponsorom dzisiejszego pokazu noworocznego: Firmie Hydraulicznej Dariusz Kurs, Firmom Honia i Wikipak, burmistrzowi Jackowi Pauli i GOK za organizacje przepięknego widowiska dla wielotysięcznej grupy – powiedział po pokazie ks. proboszcza Dariusz. - Słowa podziękowania dla wszystkich kierowców, którzy pomogli rozładować korek, pomagając włączyć się do ruchu.

Komentarze

- Wielkie brawa dla Parafii za inicjatywę i księdza Proboszcza za wsparcie – napisał na fb burmistrz Pauli.

- Bardzo dziękujemy za piękną mszę świętą noworoczną, oraz organizację i cudny pokaz pirotechniczny fajerwerków, coś pięknego, a kierowcom za wielką kulturę. Życie jest piękne. Pozdrawiamy Wszystkich organizatorów – napisała na fb pani Beata.

RedJ, fot. Janusz Rokiciński ©Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama