Poniedziałek, 4 lipca 2022 08:59
Reklama
Reklama

Pięć wyjątkowych koncertów, warsztaty, przyjaciele i wspomnienia. XVI Polish Boogie Festival porywa nie tylko do tańca

Lubisz muzykę i taniec? Kochasz stare filmy i złotą erę Hollywood? Imponują Ci stylizacje Marilyn Monroe, Grety Garbo, Grace Kelly? Ten festiwal jest dla Ciebie.
  • Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Pięć wyjątkowych koncertów, warsztaty, przyjaciele i wspomnienia. XVI Polish Boogie Festival porywa nie tylko do tańca

W związku z sytuacją epidemiczną oraz związanymi z nią rygorystycznymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji imprez masowych, tegoroczna edycja festiwalu będzie miała swoją odsłonę w postaci on-line. To oznacza, że jedyną możliwością wzięcia udziału w wydarzeniu będzie włączenie transmisji internetowej, dostępnej bezpłatnie 25 lipca 2020 r. na festiwalowych kanałach na Facebooku i YouTube.

 

Inna edycja festiwalu

Polish Boogie Festival to święto muzyki, tańca, mody i motoryzacji. To ukłon w stronę wspaniałych lat 40., 50. i 60. Muzyka łagodzi obyczaje, a boogie-woogie, blues czy rockabilly sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. To jedyny taki festiwal w Europie Środkowo-Wschodniej. Finałowe wydarzenie 16. edycji Polish Boogie Festival będzie transmitowane na żywo. Zapowiada się wyjątkowy wieczór z mnóstwem niespodzianek, sporą dawką tańca i energetycznej muzyki. Jedną z gwiazd finałowego koncertu będzie zespół Black Ball Boogie.

 

Wykonawcy

Festiwal to koncerty z wieży oraz dziedzińca zamku krzyżackiego w Człuchowie, pokazy tańca i zespoły. W tym roku zagrają i zaśpiewają: Boogie Boys, Steve BIG MAN Clayton, The Swamp Shakers, Black Ball Boogie, The Ponycars.

 

Strefa Pin-Up w Twoim domu

Chcesz dowiedzieć się, jak zacząć swoją przygodę z retro/pin-up'em? Zobacz ofertę warsztatów i zostań Miss Polish Boogie Festival. W ciągu jednodniowych warsztatów on-line, pod czujnym okiem najlepszych polskich instruktorów, nauczysz się jak:

  • zrobić perfekcyjny makijaż w stylu retro,

  • zakręcić i ułożyć włosy na kilka różnych sposobów,

  • zapozować przed obiektywem.

Możesz także:

  • wziąć udział w sesji zdjęciowej w Twoim mieście,

  • wziąć udział w konkursie na Miss Polish Boogie Festival 2020.

W programie:

 

Informacje i zapisy na stronie internetowej Polish Boogie Festival

 


Oceń

Komentarze
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 22°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama