Środa, 10 sierpnia 2022 04:20
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Niesamowita podróż z (Nie)brzydkim Kaczątkiem. Spektakl online dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do obejrzenia kolejnej propozycji teatralnej online. Tym razem będzie to spektakl dla dzieci „(Nie)brzydkie Kaczątko”, oparty na baśni Hansa Christiana Andersena.
  • Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Niesamowita podróż z (Nie)brzydkim Kaczątkiem. Spektakl online dla dzieci

Transmisja rozpocznie się w niedzielę, 11 kwietnia 2021 r. o godz. 16.00 na kanale YouTube CKiS w Tczewie. Spektakl będzie można obejrzeć do soboty, 17 kwietnia. Link dostępny jest TUTAJ.

Klasyczna bajka w autorskiej oprawie

To dobrze znana historia o brzydkim kaczątku, oparta na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie agencji Prym Art.

– Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas swojej wędrówki wiele razy trafia na różne przeszkody, ale okazuje się, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnymi Duchami Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również w przypadku Kaczątka, któremu pomaga m.in. Polna Mysz oraz doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie – informuje Justyna Grunau, specjalistka ds. promocji i mediów społecznościowych CKiS w Tczewie.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama