czwartek, 29 września 2022 12:24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie otwarte dla zwiedzających od soboty 24 lipca

W piątek, 16 lipca 2021 r., o godzinie 11:00 w Wielkim Młynie w Gdańsku odbędzie się briefing prasowy poświęcony otwarciu nowego Muzeum Bursztynu. Dla szerokiej publiczności drzwi na sale wystawowe zostaną otwarte już w sobotę, 24 lipca, o godz. 10:00.
  • Źródło: UM w Gdańsku
Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie otwarte  dla zwiedzających od soboty 24 lipca
Autor: Mat. prasowy UM w Gdańsku

W briefingu wezmą udział: Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, Waldemar Ossowski, dyrektor Muzeum Gdańska, Renata Adamowicz, kierownik Muzeum Bursztynu, Robert Sochacki, autor wielkoformatowej projekcji audiowizualnej. Poruszone zostaną tematy dotyczące: nowej wystawy stałej, atrakcji weekendu otwarcia, jakie przygotowano dla gdańszczanek, gdańszczan oraz turystów wokół Muzeum Bursztynu (23–25 lipca) oraz zasady zwiedzania nowego Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie.


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama