Czwartek, 7 lipca 2022 09:42
Reklama
Reklama
Reklama

WYJĄTKOWY BIAŁo-CZERWONY SPŁYW KAJAKOWY WISŁĄ

Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie organizuje po raz trzeci w tym sezonie spływ kajakowy!
  • Źródło: GOK Kwidzyn
WYJĄTKOWY BIAŁo-CZERWONY SPŁYW KAJAKOWY WISŁĄ

Tym razem GOK Kwidzyn zaprasza na spływ WISŁĄ z Korzeniewa do Białej Góry.  Spływ rozpocznie się w niedzielę 15 sierpnia o godzinie 10.00 z przystani w Korzeniewie. Wybór rzeki nie jest przypadkowy, ponieważ uczcimy 101. Rocznicę Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą, dlatego też popłyniemy z powiewającą biało – czerwoną flagą.

Organizatorzy zapewniają przepiękne okoliczności przyrody, niezapomniane widoki nadwiślańskich miejscowości, przeprawę przez śluzę oraz wytchnienie na przystani jachtowej w Białej Górze, gdzie będą pieczone kiełbaski na ognisku. Miła atmosfera i urokliwa okolica pozwolą zregenerować siły oraz odpocząć!

Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 55 275 94 70 oraz na stronie www.gokkwidzyn.pl.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 26 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama