Środa, 10 sierpnia 2022 03:39
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

Konferencja “Etnopomorze” na Uniwersytecie Gdańskim

Czy Pomorze jest zróżnicowane kulturowo? Jak wspierać lokalnych ludzi kultury? Co sprzyja rozwojowi twórczemu w regionie?
  • Źródło: Antoni Szymański
Konferencja “Etnopomorze” na Uniwersytecie Gdańskim

Na te pytania odpowiedzą socjologowie, animatorzy kultury i samorządowcy już 22 września o godz. 10:00 na Konferencji “Etnopomorze” (on-line). Jeśli jesteś zainteresowany/a kulturą Pomorza, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego regionu, jesteś lokalnym twórcą pragnącym rozwijać swoją działalność - ta Konferencja jest dla Ciebie.

Na wydarzenie możesz zapisać się poprzez wypełnienie formularza: https://forms.gle/CtprvWhxAKK9eXa1A. Zapisy na Konferencje nie są obowiązkowe, ale umożliwią Organizatorom przesłanie Uczestnikom materiałów Konferencyjnych (w tym certyfikatu w formie PDF).

Na Konferencji odbędzie się również ogłoszenie wyników Plebiscytu na “Ambasadorki Kultury Pomorza”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1457443861300541.

FB: https://www.facebook.com/EtnoPomorze2021

insta: @etno_pomorze2021

e-mail: [email protected]

www.etnopomorze.pl


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama