niedziela, 25 września 2022 23:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Kanału Elbląskiego – przyznano nagrody w konkursie fotograficznym

W sobotę, 18 września br., w Izbie Historii Kanału Elbląskiego w Buczyńcu, odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego pn. „Wokół kanału elbląskiego”, którego organizatorem było PGW Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
  • Źródło: Wody Polskie
Wokół Kanału Elbląskiego – przyznano nagrody w konkursie fotograficznym
Autor: Pierwsze miejsce: Agnieszka Jarocińska

Przy ocenie prac konkursowych wzięto pod uwagę: zgodność prac z tematem i celem konkursu, atrakcyjność i przejrzystość formy, niekonwencjonalne podejście do zagadnienia. Twórczą inspiracją nadesłanych prac był kanał elbląski i jego otoczenie oraz zainteresowanie turystyką wodną. Jury konkursu przyznało trzy nagrody oraz trzy wyróżnienia Laureatami zostali:

        Pierwsze miejsce: Agnieszka Jarocińska

        Drugie miejsce: Hanna Hulanicka,

        Trzecie miejsce: Agata Pietrzak.

Wyróżnienia

Anna Olszak,

Weronika Kowalczyk

Łukasz Jarociński

Dyrektor Andrzej Winiarski wręczył nagrodę za II miejsce Hannie Hulanickiej oraz wyróżnienie Weronice Kowalczyk. Laureatów konkursu mogliśmy usłyszeć podczas audycji „Zwiedzaj z Radiem Gdańsk” nadawanej z Izby Historii Kanału Elbląskiego.Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia można obejrzeć na profilu Izby Historii Kanału Elbląskiego na profilu FB.Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama