Środa, 6 lipca 2022 15:43
Reklama
Reklama
Reklama

ukŁADamy w głowach- motywujemy do działania

  • Źródło: Zuzanna Breza
ukŁADamy w głowach- motywujemy do działania

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy chcą pokazać, że każdy ma talent tylko wystarczy go w sobie odnaleźć, żeby móc go dobrze wykorzystać.  

Realizujemy projekt społeczny ukŁADamy w głowach- motywujemy do działania w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych „Zwolnieni z Teorii", projekt otrzymał Patronat Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku.

Mamy nadzieję, że nasze działania zachęcą młodzież i nie tylko do rozwijania swoich talentów. Działamy lokalnie oraz na social mediach, na których zasięg sięga do ponad 30 tys. osób.

“Naszym celem jest, aby nasze działania na social mediach i nie tylko, pokazały rówieśnikom, że każdy ma talent. Wystarczy go tylko w sobie odnaleźć i dobrze wykorzystać. Chcemy również, aby młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich pasji, talentów, zainspirowania innych do działania, dlatego zorganizowaliśmy konkurs talentów “Talenty ze Wzgórza”. Przeprowadziliśmy warsztaty, na których opowiadaliśmy jak można znaleźć i rozwinąć swoją pasję. Mówiliśmy także o tym, jak ważne jest poczucie własnej wartości w procesie szukania swoich talentów. Organizujemy także warsztaty tematyczne dla uczestników konkursu talentów. Odbyły się już warsztaty artystyczne, i planujemy kolejne tym razem na temat fotografii i aktorstwa. Przy ruchliwej drodze zamontowaliśmy nasz motywujący baner. Mamy nadzieję, że dzięki niemu ludzie zastanowią się nad sobą i poszukają swojego talentu. Na social mediach publikujemy ciekawe artykuły i ciekawostki na temat procesu rozwoju talentów, o tym jak zwiększyć poczucie własnej wartości oraz podcasty i wywiady z utalentowanymi osobami” - mówi Zuzanna Breza, liderka projektu.

Link do profili na portalach społecznościowych:

Facebook:

https://www.facebook.com/ukladamy.w.glowach

Instagram:

https://www.instagram.com/ukladamy_w_glowach_/Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama